/Files/images/BOOK.gifБібліотека створена

14 липня 1947 року


Історія нашої бібліотеки

До революції в Олешках, а, як ви знаєте, так до 1928 року називалося наше місто, була лише маленька бібліотека при чотирирічній школі, в якій налічувалося 500 примірників книжок.

Після революції було організовано хату – читальню, куди приходили діти, дорослі, молодь, щоб послухати, як читає завідуюча цією хатою – читальнею, бо мало хто вмів у той час читати.

Минав час. Олешки перетворилися на місто Цюрупинськ, і вже у 1939 році була організована бібліотека для дорослих. А у липні 1947 рокувідкрилася перша бібліотека для дітей та юнацтва, фонд якої складав 2 150 книжок. Бібліотека мала всього 1 тісну кімнату, в якій працював 1 бібліотекар. З обладнання бібліотека мала 1 стелаж та стіл для видачі книжок. З роками бібліотека розвивалась!

У 1958 році районна бібліотека для дітей мала окремий будинок. Поступово в бібліотеці збільшувалась кількість книжок, працівників, читачів. І в загалі, вона стала відігравати більш вагому роль у житті міста.

У 1976 році бібліотека отримала нове приміщення у Районному будинку культури, де знаходиться і зараз. На сьогодні Районна бібліотека для дітей має 2 відділи: відділ обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів та відділ обслуговування учнів 5-9 класів. Кількість користувачів складає 1 350 чоловік, кількість книговидачі - 27000 примірників документів. Бібліотечний фонд складає 13349 примірників книг, брошур, журналів та газет.

/Files/images/Центральна_площа_Цюрупинська.gif

em
Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi