Патріотичне виховання дітей - пріоритетний напрямок роботи бібліотеки

2014-10-22

Герої не вмирають!

Звертаючись до історичного минулого української нації, осмислюючи його духовні цінності, ми бачимо кращі риси наших предків: патріотизм, волелюбність, повагу до своєї нації. Зараз наша держава переживає тяжкі часи і кожен намагається допомогти, внести свій вклад у майбутнє. Саме тому, патріотичне виховання дітей визначено пріоритетним напрямком роботи бібліотек Цюрупинського району.

У районній бібліотеці для дітей організовано патріотичний куточок для дітей молодшого шкільного віку та ілюстровану виставку «Герої не вмирають» для учнів 5-9 класів. На виставках представлено матеріали про героїв «Небесної сотні», які цієї зими боролися проти несправедливості, стояли на смерть за незалежність нашої держави та синів Вітчизни, які боронять нашу свободу на сході України. Ми пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя задля нашого щасливого майбутнього.

У бібліотеці ведуться тематеки «На варті наших душ – Небесна Сотня» та «Патріоти нашого часу», де збирається інформаційний матеріал стосовно осіб, які віддали своє життя за Україну.

/Files/images/Изображение 073.jpg

/Files/images/IMG_1795.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 489

Коментарi