Звітують "ПрофіОлешки"!

2014-05-04

Звітують "ПрофіОлешки"!

Готуючись до фінальної частини 2 етапу обласного інноваційного проекту «Профістарт: юні обирають майбутнє» команда «ПрофіОлешки» звітувала про роботу у цьому етапі перед своїми однолітками, організаторами проекту та членами журі. Захід проходив у Цюрупинському Центрі культури та дозвілля.

/Files/images/початок.JPG

Дев’ятикласники Цюрупинської гімназії представили свій доробок за навчальний рік. Захищаючи «ПрофіФайли», учні намагалися як найширше розповісти про виконання поставлених завдань. Це і складання професіограм, написання нарисів, професіографічні екскурсії, відеоінтерв’ю, створення рекламних роликів та буклетів, тощо.

Оцінювали виступи проектантів: заступник голови РДА з питань гуманітарної політики Ткаченко С.В., директор районного центру зайнятості Таранова В. П., спеціаліст відділу освіти Канівець Л.Б., завідуюча районної бібліотеки для дітей Ямпольська Л. І., журналіст районної газети «Вісник Олешшя» Полуфакін А.О.

/Files/images/журі.JPG

Першими презентували професію Лопато Крістіна та Філіпова Катерина. Вони обрали для вивчення професію швачки і запросили присутніх на передачу «Моя профешн», передувала виступу соціальна реклама цієї професії.

/Files/images/швачки.JPG

Двоє хлопців, Єрмаков Михайло та Комогорцев Станіслав, представили репортаж із слюсарної майстерні, рекламуючи професію слюсаря з ремонту автомобілів.

/Files/images/слюсарі.JPG

Садонова Анастасія та Грабко Аліна, які вивчали професію програміста, розповіли і показали про те, як змінився наш світ завдяки новітнім технологіям.

/Files/images/програмісти.JPG

Хто в лісі господар? На це запитання дали відповідь Рудницька Ольга та Перванчук Анастасія. У цьому проекті дівчата вивчали професію лісничого.

/Files/images/лісничі.JPG

Останніми презентували вивчену професію Будак Каріна та Білас Надія. Свою промоцію дівчата назвали «Сільське життя разом з майбутніми фермерами». Вони з великим задоволенням вивчали цю професію. Для того, щоб взяти інтерв’ю у представників професії, Каріна та Надя побували у фермерському господарстві, де отримали задоволення від сільських краєвидів та знайомства з фермерами. У своїй презентації проектантки досить переконливо розповіли про переваги життя представників цієї професії.

/Files/images/фермери.JPG

І, як результат, вибороли право представляти свою професію у другому обласному етапі проекту.

Піднімали дух змагання та створювали гарний настрій у залі вокалісти студії «Мелодія» Центру культури та дозвілля під керівництвом Катерини Ірхіної.

Загальне фото на згадку!

/Files/images/фото загальне.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi