Програміст - професія молода

2014-02-18

ПРОГРАМІСТ – ПРОФЕСІЯ МОЛОДА

Сучасний світ пронизаний комп'ютерними технологіями, і уявити собі наше життя без них стає все складніше. Комп'ютери давно перебралися з наукових лабораторій в офіси, будинки і квартири. Разом з прогресом комп'ютерів набула широкого поширення і професія програміста, яку обрали члени команди «Профіолешки» для вивчення у 2 етапі проекту. Адже без програм дороге устаткування не здатне виконати навіть найпростішої операції. А створюють комп'ютерні програми саме програмісти.

/Files/images/програміст.jpg

З особливостями професії програміста ознайомив учнів вчитель інформатики Цюрупинської гімназії Лобанов Андрій Борисович. Він цікаво розповів про історію виникнення програмування від першої електронно – обчислювальної машини до найновіших комп’ютерних програм, які використовуються у різних галузях.

Програміст пише та тестує програми для комп’ютерів або мобільних телефонів. Для цього він використовує мови програмування. Програміст повинен бути терплячим та витривалим. Іноді доводиться багато сидіти за комп’ютером, тому важливо підтримувати фізичне здоров’я. Ця професія молода, вона стала надзвичайно популярною за останні 20 років.

/Files/images/програміст1.jpg

Програмісти не усі однакові, вони діляться на прикладних, системних і веб – програмістів. Прикладні програмісти пишуть конкретні програми: для роботи із зображенням або музикою, чи навіть комп’ютерні ігри. Системні програмісти займаються розробкою, експлуатацією та супроводом ПЗ, веб – програмісти створюють Інтернет – сторінки.

Програмістом можна стати, якщо:

- маєш хороший комп’ютер та спеціальні програми;

- знаєш математику та англійську мову досконало;

- отримаєш спеціальну освіту;

- вивчиш спеціальні мови програмування;

- постійно вчишся і вдосконалюєш свої знання про нові технології.

Серед представників цієї професії є багато самоучок. Одним із важливих моментів є те, що, зазвичай, програмісти отримують високу заробітну плату. Андрій Борисович зауважив, що захоплення дитинства може стати професією на все життя і побажав проектантам вдалого вибору справи свого життя.

/Files/images/програміст2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi